Viva Warzywa - Zielone Imperium


#1 2011-03-15 19:14:08

SilverMeadow

Administrator

Zarejestrowany: 2010-11-26
Posty: 8
Punktów :   

Konkurs "Umowa Dnia" - marzec 2011

Witajcie!
Jak niektórzy słusznie zauważyli, konkurenci z depczącej nam po piętach gildii, zdołali nas ostatnio odrobinkę wyprzedzić w palmowym wyścigu. Proponujemy więc wszystkim wzięcie udziału w nowym konkursie!

Start: sobota, 19. marca
Koniec: piątek 1. kwietnia


Zasady
Codziennie, o losowej porze między godziną 18:00 a 20:00, będziemy ogłaszać "UMOWĘ DNIA". Wiadomość będzie skierowana do wszystkich krasnoogrodników z gildii i będzie zawierała dokładne wskazówki - ile i jakich roślin w danym dniu oczekujemy. Waszym zadaniem będzie przysłanie do mnie (Silvermeadow) umowy (tylko jednej!) zawierającej te rośliny w cenie 0,01kt za sztukę. Nie obowiązuje żaden limit czasu na wypełnienie "Umowy Dnia".

Wyłonienie zwycięzców
Zwycięzcą zostanie osoba, która przyśle do mnie najwięcej "Umów Dnia" w ciągu trwania konkursu.
Jeśli więcej osób przyśle jednakową ilość umów, będzie liczył się łączny czas, jaki upłynął od ogłoszenia każdej z Umów Dnia do nadesłania do mnie warzyw.

Nagrody
Do rozdania mamy 25 monet! Przewidujemy od 3 do 5 zwycięzców, w zależności od tego, jak zbliżone do siebie będą Wasze wyniki.

Ogłoszenie wyników
Nastąpi najszybciej jak się da. Jak tylko podliczymy wszystkie umowy i czas każdego z zawodników. Prawdopodobnie poznacie zwycięzców i podsumowanie zbiorów w sobotę, 2. kwietnia.

Cel
Wszystkie przesłane przez Was warzywa zostaną tradycyjnie sprzedane na targu, a cały dochód zostanie przeznaczony na zakup orzechów kokosowych, na budowę cudu świata.

Wszelkie pytania możecie zadawać w wiadomości do mnie, lub w "Spotkaniach członków gildii"
Gorąco zachęcam do wzięcia udziału!
Pozdrawiam!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.petparty.pun.pl www.glupawka.pun.pl www.leniwce.pun.pl www.unpredictable.pun.pl www.orzelkolno.pun.pl